Piknik Rodzinny - Fundacja Światło-Życie w Bydgoszczy

Piknik Rodzinny w Bydgoszczy

3 czerwca na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbył się pierwszy Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację Światło-Życie.
Na pikniku wystąpiły zespoły muzyczne, taneczne, kabarety i gwiazdy ogólnopolskiego formatu,wśród nich Viola Brzezińska – laureatka Opolskich Debiutów.
Odnośnik do strony Violi http://www.violabrzezinska.pl

W programie były również zabawy sportowo-rekreacyjne prowadzone przez profesjonalnych animatorów z Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park.

W pikniku wzięło udział według szacunków organizatorów około 4 tys. osób, które mogły skosztować przepysznych kiełbasek czy zasmakować w łakociach specjalnie przygotowanych na tę okazję. Milusińscy mogli wziąć udział w konkursie plastycznym lub pomalować swoje twarze.