2012 - Fundacja Światło-Życie

Fundacja Światło-Życie
Fundacja Światło-Życie
Fundacja Światło-Życie
Fundacja Światło-Życie
Ośrodek w Bydgoszczy
Ośrodek w Bydgoszczy
Ośrodek w Bydgoszczy
Przejdź do treści
Wydarzenia

2012

VII Oazowy Turniej Piłki Nożnej Halowej
o puchar JE bp. Jana Tyrawy


Data: 17 marca 2012 r. od godziny 8:00
Miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,
ul. Garbary 2

kierownik projektu: Mateusz Piątkowski

Piknik Rodzinny w Bydgoszczy

3 czerwca na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbył się pierwszy Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację Światło-Życie.

Na pikniku wystąpiły zespoły muzyczne, taneczne, kabarety i gwiazdy ogólnopolskiego formatu,wśród nich Viola Brzezińska – laureatka Opolskich Debiutów.
Odnośnik do strony Violi
http://www.violabrzezinska.pl

W programie były również zabawy sportowo-rekreacyjne prowadzone przez profesjonalnych animatorów z Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park.

W pikniku wzięło udział według szacunków organizatorów około 4 tys. osób, które mogły skosztować przepysznych kiełbasek czy zasmakować w łakociach specjalnie przygotowanych na tę okazję. Milusińscy mogli wziąć udział w konkursie plastycznym lub pomalować swoje twarze.

22 września 2012 r. Aula Audytorium Novum UTP Bydgoszcz, ul. Kaliskiego 7

Sympozjum MAGIA - cała prawda


W niedzielę, 7 października 2012 r.,  Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji zorganizowała akcję ewangelizacyjną na terenie centrum handlowego Focus Park w Bydgoszczy.

Akcję poprzedziła Msza św. w Bazylice o godzinie 10:00, podczas której zostało udzielone specjalne błogosławieństwo.

Podczas akcji uczestnicy chodzili po terenie Focus Parku w koszulkach z napisem ewangelizacyjnym, poprzez który promowali niedzielę jako dzień święty, dla rodziny.


31 grudnia 2012 r. odbył się Bezalkoholowy Bal Sylwestrowy w Zespole Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II przy ul. Nowodworskiej 17 w Bydgoszczy. Nowością w tym roku było, że bawiliśmy się w trzech salach. W jednej małżeństwa, w drugiej młodzież, a w trzeciej rodziny z dziećmi.

Bal rozpoczął się wspólną dla wszystkich grup Mszą św. Noworoczną o godz. 20.00 w kaplicy szkolnej, którą celebrowali: moderator krajowy DK ks. Marek Borowski SAC, moderator diecezjalny RŚ-Ż ks. Maciej Tyckun oraz moderator diecezjalny DK ks. Piotr Wencel.

Wróć do spisu treści